Bize Neden Güvenmelisiniz

Bize Neden Güvenmelisiniz
Admin 19.12.2022

Bize Neden Güvenmelisiniz

Bize Neden Güvenmelisiniz

Bizler Antalya Digital Pazarlama olarak; hedef kitlemiz, tüketici etkileşimimiz, veri analizimiz, arama motoru optimizasyonumuz, arama motoru pazarlamamız, içerik pazarlamamız, sosyal medya pazarlamamız, tıklama başına ödeme reklamcılığımız ve e-posta pazarlamamız sayesinde sizlere üst düzey hizmetler sunmaktayız. Geleneksel pazarlama alanında kampanyanın ne kadar olduğunu ölçmek çok güçtür. Anketleri ve pazarın bulgularını inceleriz. Fakat bu durum fazlaca zamanımızı almaktadır. Veri analizi söz konusu olduğunda ise, digital pazarlama, kampanyalar hakkında hızlı bir veri analizi yapılmasını sağlar.

Veri araçları ve web sitesini kullanan birçok kullanıcı, reklamların kaçını tıkladığı, ne kadar süre kaldığı, kaç satış yapıldığı gibi noktaları hızlı kolay analiz etme imkanı sunar. SEO, bir web sitesi içeriğinin taranmasını, dizine eklenmesini ve anlaşılmasını kolaylaştıran bir dizi değişiklik ve teknik demektir. SEO, arama sonuçları sayfasında daha yüksek bir sıralamaya yol açar. Bir web sitesine yüksek trafik gelmesi gerekem uzun vadeli bir stratejidir. SEM (arama motoru pazarlaması), web sitesine dikkati çekmek için kullanılan kapsamlı bir stratejidir. Ayrıca buna ücretli arama pazarlamasıda denmektedir.

3 farklı modeli vardır; PPC (tıklama başına ödeme), TBM (tıklama başına maliyet) ve BGBM (bir gösterim başına maliyet)tir. SEM için farklı platformlar sunulmaktadır. Bing ads ve Google ad words en çok bilinen platformalardandır. Müşteri davranışını etkilemek için sunulması gereken, ilgili, ilginç, eğlenceli ve değerli içeriğin geliştirilmesi içerik pazarlamasının yapı taşlarını oluşturmaktadır. İçerikler, tüketicilerin elde tutulmasına, yenilerinin edilmesine ve işletmeler için güçlü bir markanın geliştirilmesine yardım eden en önemli pazarlama maliyetidir. Sosyal medya faaliyetleri ise, marka imajının güçlendirilmesi, korunması ve oluşturulması çeşitli faydalar sağlar.

Bizler Antalya Digital Pazarlama ağı olarak sizlere bu imkanları sunmaktayız. Etkili bir sosyal medya pazarlaması yapılmak isteniyorsa, markalar giderken artan malzemelerinin uygun güvenilir ve net bir  şekilde dağıtılmasını sağlamaktadır. Ticari pazarlamacılarının birbirlerine karşı teklif vermelerine dayanan tıklama başına ödeme reklamcılığıdır. Böylece bir web sayfasının sahibi, şirketlerin ürün/hizmetlerinin sahibinin sayfasında tutmasını ve tanıtmasını sağlar. Tıklama başına ödeme alarakta bilinen reklamlar, yayıncının web sayfasını ziyaret ettiğinde işletme tarafından belli bir meblag karşılığı olarak yapılır. Biz kuruluşlar için önemli geçim kaynağıdır.

Ortaya çıkan ve hızla gelişen bir reklam pazarıdır. E-posta pazarlaması olarak bilinen eylem ise, e-posta yoluyla, genellikle bir grup kişiye ticari bir mesaj gönderme eylemi olarakta bilinir. İş talep etmeyi, reklam göndermeyi, satın almayı, ya da katkı talep etmeyi gerektiri. Bu tarz e-posta pazarlama taktikleri, üç ana hedeften birini ya da daha fazlasını geliştirmeyi hedefler. Bunlara örnek verecek olursak; Sadakat, güven ve müşteri bilinirliliğidir. Bu terimler, Bir şirketin güncel veya yeni müşteriler edinmek ya da mevcut müşterileri hemen satın almaya ikna etmek amacıyla e-posta mesajları göndermek ve üçüncü taraf reklamlarını paylaşmaktır. Bu yüzden bizlere güvenebilirsiniz.