Google Reklam ve Ads Hizmeti

Google Reklam ve Ads  Hizmeti
Admin 09.12.2022

Google Reklam ve Ads Hizmeti

faydalanarak, para kazanma şansına sahip olabilirler. Ancak Google reklam ve Ads hizmeti için, bazı yükümlülükleri yerine getirmek gereklidir.

Google 2500 TL Kampanyasından Nasıl Faydalanırım?

Bildiğiniz üzere Google, dünya üzerinde sıkça kullanılan ve en bilindik arama motorlarından birisidir. Bununla birlikte, Google ile iş birliği yapmak da sizlere gelir sağlayabilmektedir. Sıkça sorulan ve merak edilen bir diğer durum ise, Google dışında kampanyalar yapan ve kişilerin para kazanmasını sağlayan diğer arama motorlarını, şu şekilde sıralayabiliriz; Yandex, Yahoo, Aol, Ask, bing, baidu, DuckDuckGo, Naver ve Seznam, sıkça kullanılan ve popüler olan arama motorları arasında bulunmaktadır.

Saydığımız arama motorları aracılığı ile para kazanmak için ise, arama motorlarının kampanyalarını, üreticilerden istediği nitelikleri araştırarak, sizler de para kazanmaya başlayabilirsiniz. Google'nin reklam hizmeti, kişilerin para kazanmasına, sitelerinin reklam almasına ve etkileşimler ile farklı bonuslara sahip olmasına olanak tanımaktadır. Google arama motoru, sadece bir arama motoru olmamakla birlikte, ayrıca bir şirkettir.

Şirket olma özelliğini kullanan Google, danışanlarına kampanyalar sunarak, onların daha etkin ve çalışkan olmalarını sağlamaktadır. Bu anlamda düzenlediği kampanyalar, Google için çalışanların oldukça yararına bir durumdur. Kampanyalardan yararlanmak için ise, Google'ın  sunduğu bazı yükümlülükleri yerine getirmek gereklidir. Bu yükümlülükler, kampanyadan kampanyaya farklılık gösterebilmektedir. Kampanyaların ana istek ve yükümlülüklerinde bulunan madde ise genellikle, daha çok etkileşim almak veya kullanıcıyı, girilen içerikte daha uzun süreler boyu tutmayı hedeflemesi olmaktadır.

Google'ın düzenlediği kampanyalardan biri ise, kişilere 2500 TL vermesidir. Son dönemce sıkça sorulan ve araştırılan bu kampanya, özellikle bilişim ile ilgilenen gençlerin odak noktası olmuştur. Kişilerin sıkça sorduğu, Google 2500 TL kampanyasından nasıl faydalanırım sorusunun cevabını ise, şu şekilde açıklayabiliriz; Google ads kampanyası, kişilerin yeni açtıkları hesaplarında 60 gün içerisinde harcama yapması ile verilmektedir. Kampanya koşulları ile ilgili dikkate alınması gereken bir diğer durum ise, Google Partner iş ortağı olma şartıdır.

Google ile partnerlik iş ortağı bulunmayan kişiler, Google'ın 2500TL'lik kampanyasından yararlanamamaktadır. Yeni açılan hesaplar ile birlikte, 60 gün içerisinde 2500 TL harcama yapmak ise, istenen birinci şart olarak belirlenmiştir.